Информация о событии Название события Живий Вертеп у Паулінів в Броварах Описание события 16 січня

понеділок, 31 жовтня 2011 р.

1 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ВСІХ СВЯТИХ


Читання з Книги Одкровення святого Йоана Апостола
Я, Йоан, побачив іншого ангела, котрий підіймався від сходу сонця і мав печать живого Бога. Він звернувся гучним голосом до чотирьох ангелів, яким було дано шкодити землі й морю, промовляючи: «Не завдавайте шкоди ні землі, ні морю, ні дереву, доки не відмітимо печаттю рабів нашого Бога на їхніх чолах!» І почув я число відмічених – сто сорок чотири тисячі позначених печаттю – від усіх племен синів Ізраїля. Після цього я поглянув – і ось величезний натовп, якого злічити ніхто не міг, з кожного народу, покоління, народності й племені. Вони стояли, зодягнені в білий одяг, перед престолом і перед Агнцем, і пальмове віття було в їхніх руках; і вони кликали гучним голосом, промовляючи: «Спасіння нашому Богові, який сидить на престолі, й Агнцеві!» А всі ангели стояли довкола престолу, старців і чотирьох живих істот. Вони впали долілиць перед престолом і поклонилися Богові, кажучи: «Амінь! Благословення, слава, мудрість, подяка, честь, сила і могутність нашому Богові навіки-віків! Амінь!» А один зі старців у відповідь запитав мене: «Ті, які зодягнені в білий одяг – хто вони й звідки прийшли?» І сказав я йому: «Мій пане, ти знаєш!» А він сказав мені: «Це ті, котрі прийшли з великої скорботи й випрали свій одяг, і вибілили його в крові Агнця». Слово Боже.

† Читання святого Євангелія від Матея
Того часу побачивши юрбу, Ісус вийшов на гору; коли Він сів, до Нього підійшли Його учні. І, відкривши свої уста, Він навчав їх, промовляючи: «Блаженні убогі духом, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні ті, хто плаче, бо вони будуть потішені. Блаженні лагідні, бо вони успадкують землю. Блаженні голодні й спраглі праведності, бо вони наситяться. Блаженні милосердні, бо вони помилувані будуть. Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать. Блаженні миротворці, бо вони синами Божими названі будуть. Блаженні переслідувані за правду, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні ви, коли будуть вас зневажати та переслідувати, і наговорюватимуть на вас усяке лукаве, обмовляючи вас за Мене. Радійте й веселіться, бо велика нагорода ваша на небесах. Слово Господнє.

1 коментар:

 1. moze komus ce prygodytsia

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Ojcze,potrzebuję szybko 10 młodych mężczyzn do pracy na wysokościach - chodzi o ustawianie rusztowań na budowach. Praca ciężka, ale dobrze płatna.
  Czy Ojciec może skontaktować się z tymi osobami, które mają gotowe wizy lub karty polaka i zapytać czy są gotowi wyjechać?
  My wtedy przyjedziemy do Was po nich.
  Pozdrawiam
  Z Panem Bogiem
  Magda

  KKK Kancelaria Księgowo - Kadrowa Anna Magdalena Duszyńska
  ul. Sowińskiego 69,
  63-400 Ostrów Wlkp.
  tel/fax 62 591 06 60
  kom. 508 125 435
  e-mail: kkk.duszynska@wp.pl
  http://kkkonline.pl

  ВідповістиВидалити

Парафія Божого Тіла і Крові