Информация о событии Название события Живий Вертеп у Паулінів в Броварах Описание события 16 січня

четвер, 26 січня 2012 р.

Конференція на тему природнього планування родини

11 лютого 2012Р.Б. у броварській Парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги проводитиме конференцію на тему природнього планування родини п. Геня Сомборськса.

Запрошуємо усі подружжя!Довідка: Геня Самборська – голова Всеукраїнського благодійного фонду „За гідність людини”

Що можна запропонувати подружній парі щоб вони жили повноцінним життям не вдавались до контрацепцїї та аборту, планували кількість дітей у своїй сім'ї ? Найкраще - методи розпізнавання плідності. Стає все більш очевидним, біологічні методи дають хороший результат. Більш ніж в 100 країнах світу подружні пари успішно застосовують природні методи у плануванні родини. Одним із методів є симпто-термальний. Це універсальна система, яка включає в себе всі відомі, добре перевірені ознаки плідності і неплідності.

Нат.методів є декілька. Вони не змінюють біологічних ритмів організму. Можуть бути використані у будьякій ситуації протягом всього дітородного віку жінки :

при нерегулярних циклах, під час годування груддю і в перехідний період (пременопауза).

Не можуть користуватися

  • психічно хворі

  • хвороба статевих органів.

НПР - це стиль життя подружжя, який дозволяє свідомо планувати або відкладати зачаття дитини.

В 1977 році при Королівській Клініці Акушерства і Гінекології в м.Бірмінгемі (Англія) була заснована перша в Європ і Асоціація Натурального Планування Родини. Внаслідок науково-дослідних робіт була розроблена одна з модифікацій симпто-термального методу натурального планування, що базується на трьох симптомах, чи показниках, які супроводжують плідний період жінки.

В подружньому житті має бути відповідна статева поведінка, яка пов'язана з плідністю подружжя

Від природи плідні обоє - і чоловік і жінка. Жіноча плідність характеризується циклічністю, тобто в кож ному циклі є всього декілька днів, коли жінка може зачати. Фактично жінка являється плідною тільки 4% свого життя. Чоловік зберігає свою здатність до передавання життя від початку статевого дозрівання і практично до кінця життя.

Опрацьовані правила методу дозволяють кожній жінці дітородного віку, незалежно від індивідуальних особливостей її організму і фізіологічного стану, чітко окреслити період потенційної плідності і виключити в ці дні статеву близькість (якщо не планується зачаття), чи навпаки, успішно використати їх при плануванні вагітності.

Останні обстеження в Європі і ВООЗ виявили,що симпто-термальний метод у випадку відкладення зачаття має ефективність 99,3 % , таку ж саму, як ефективність гормональних засобів і більшу, ніж інші методи контрацепції.

Цей метод також допоможе парі досягти бажаної вагітності. Близько 80 % подружніх пар, які вважаються безплідними, після освоєння симпто-термального методу отримують довгоочікуване потомство.

Природні методи доступні кожному, незалежно від рівня його освіти. Опанувати їх не складно.Лауреат Нобелівської премі ї мати Тереза з Калькути вчила зовсім неграмотних жінок розпізнавати період плідності, малюючи їм малюнки і пояснюючи.

Навіть з огляду на екологічну ситуацію в Україні, натуральні методи мають бути пріоритетними.

Вони не призводять до прикрих і важких побічних наслідків.

Матеріал узято із http://www.pro-life.vinnica.ua/index.htm

1 коментар:

  1. Дякую за оголошення!!! Дуже цікаво! Хочу прийти на конференцію.

    ВідповістиВидалити

Парафія Божого Тіла і Крові