Информация о событии Название события Живий Вертеп у Паулінів в Броварах Описание события 16 січня

четвер, 3 лютого 2011 р.

Відійшов до Господа отець Адам Ґардіаш

Сьогодні, 26 січня о 6.00 годині ранку після кількарічної хвороби в лікарні у Бжозові (Польща) помер отець Адам Ґардіаш, який протягом багатьох років виконував своє священицьке служіння в Україні, а зокрема в Кам’янець-Подільській дієцезії. У Вищій Духовній семінарії Святого Духа, що в Городку на Хмельниччині, о. Адам викладав філософію.
Похоронна Служба Божа відбудеться в неділю, 30 січня о 12.00 в кон-катедральному храмі в Стальовій Волі у Польщі.
Біографічна довідка:
Отець Адам Ґардіаш народився 30 вересня 1958 р. в Стальовій Волі (Польща). Після закінчення середньої школи у 1978 р. вступив до Вищої духовної семінарії в Перемишлі. Філософсько-богословське навчання закінчив написанням магістерської праці на тему: «Праця Тадеуша Ярошевського у філософській антропології». Священицькі свячення отримав 24 червня 1984 р.
У 1984-1986 рр. працював вікарієм у Королівському Майдані, потім був направлений на навчання в галузі філософії в Люблінський Католицький Університет. 1992 р. після територіального поділу дієцезій у Польщі о. Адам був скерований в Сандомирську дієцезію, разом з тим розпочав дидактично-душпастирську працю в Кам’янець-Подільській дієцезії .
У 2003 р. захистив докторську працю й отримав ступінь доктора теоретичної філософії. 16 лютого 2007 року потрапив в автокатастрофу біля Ярославля (в Польщі), в якій загинув о. Андрій Мацьонґ. Унаслідок ускладнень після аварії та погіршення стану здоров’я о. Адам не зміг продовжувати душпастирську працю. 2008 р. він отримав звання почесного каноніка кон-катедральної Капітули в Стальовій Волі. Після хвороби й, пов’язаних з нею страждань, відійшов до Господа 26 січня 2011 року о 6.00 год. ранку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Парафія Божого Тіла і Крові